صفحه اصلی - شرکت برازنده تجارت هونام قشم - وارد کننده تجهیزات بازرسی

مقالات آموزشی

مقالات آموزشی در راستای گردآوری جدید ترین مقالات آموزشی در حوزه بازرسی فنی و ابزار اندازه گیری این شرکت بر آن دارد جدید ترین مقالات و نتایج تحقیقات را بصورت رایگان در اختیار مهندسان و علاقه مندان این حوزه قرار دهد. مقالات آمورشی ارائه شده تلاش دارد دید گسترده ای در جهت شناخت انواع بازرسی در حوزه مخرب و غیر مخرب و همچنین ابزار و تجهیزات مورد نیاز آنها به مهندسان این حوزه دهد. لازم به ذکر است تیم مهندسی این شرکت تلاش دارد مجموعه مقالات آموزشی خود را گام به گام افزایش داده و برای اطمینان از صحت مطالب ، آنها را با مرجعیت وب سابت های معتبر ازجمله ISI تطابق دهد . همچنین از همکاران و مهندسان عزیز دعوت می شود مقالات خود را در جهت کمک به این امر خطیر با ما به اشتراک بگذارند.

مقالات آموزشی

شرکت برازنده تجارت با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه واردات انواع تجهیزات توانسته است با تکیه بر تجربه، دانش فنی و کادر متخصص در امر تأمین، توزیع و آموزش تجهیزات بازرسی فنی ، تست غیرمخرب NDT و تجهیزات بازرسی خطوط لوله، پاسخگوي نیاز مشتريان محترم در اين زمينه باشد.واحدهای کنترل کیفی و بازرسی فنی صنایع مختلف کشور اعم از نفت ،گاز و پتروشیمی ،پالایشگاهی ،نیروگاهی ،خطوط لوله ،سوله سازي ، ماشین سازی ،قطعه سازی ،خودروسازی و مراکز عملی ،آموزشی و تحقیقاتی از مهم ترين مشتريان اين شركت مي باشد.ارائه تجهیزات با حداقل یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ، آموزش رایگان ،تأمین سفارشات مشتریان محترم با حداقل زمان تحویل، مناسبترین قیمت روز بازار دنیا و ایران از نقاط قوت شركت برازنده تجارت هونام قشم مي باشد.

رضایت کامل و رابطه مستدام با مشتریان مأموریت اصلي ماست. همچنين این شركت توانايي واردات اقلام سفارشي را از سراسر دنيا دارد. اميد است بتوانيم با همكاري متقابل،‌گامي مؤثر در جهت اعتلاي كشورمان ايران برداريم.