خانه
محصولات
تماس باما
جستجو

آمپرمتر کلمپی

در این دسته مشاهده قیمت و خرید آمپر متر کلمپی ( آمپرمتر انبری ) امکان پذیر است. این تجهیزات یکی از دستگاه های پر استفاده در بین تجهیزات تست الکتریکی میباشند. فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجارت، نمایندگی برند TES ، نمایندگی برند فلوک و habotest از کشور های تایوان و آمریکا است.

آمپرمتر کلمپی

آمپرمتر کلمپی، یکی از ابزارهای مهم در صنایع مختلف است که برای اندازه‌گیری جریان الکتریکی استفاده می‌شود. این دستگاه با قابلیت اتصال به سیم‌های برق و بدون نیاز به قطع و وصل کابل‌ها، جریان الکتریکی را به راحتی اندازه‌گیری می‌کند. آمپر متر کلمپی، در صنایع برق، الکترونیک، مخابرات و … استفاده می‌شود.

مولتی متر کلمپی (انبری)

مولتی متر و آمپرمتر کلمپی گاهی به نام آمپرمتر انبری نیز شناخته میشود. به طور کلی محصولات و تجهیزات کلمپی سهولت بسیار بالایی دارند. این محصولات دارای مزایای بسیاری هستند. این تجهیزت با قابلیت اندازه‌گیری جریان بدون نیاز به قطع و وصل کابل‌ها، بسیار راحت و سریع است. همچنین، با دقت بالا و قابلیت اندازه‌گیری در حالت AC و DC، آمپر متر کلمپی، یکی از بهترین ابزارهای اندازه‌گیری جریان است. همچنین، با قابلیت اتصال به کامپیوتر و گرفتن داده‌ها به صورت دقیق، آمپر متر کلمپی، برای کاربران حرفه‌ای و صنعتی بسیار مناسب است.

قیمت آمپر متر و مولتی متر کلمپی

قیمت آمپر متر به ویژگی های آن مربوط میشود. انواع این تجهیزات نیز ارزش متفاوتی دارند. برای مثال قیمت خرید آمپر متر کلمپی میتواند از نوع ساده آن بیشتر باشد. همچنین هزینه نوع دیجیتال آن نسبت به آنالوگ به دلیل سهولت در استفاده و نوع تجهیزات به کار رفته در آن بیشتر است. البته برند نیز تا حد زیادی بر هزینه تهیه این تجهیزات تأثیر می گذارد. با این حال سفارش از شرکت و فروشگاه برازنده به دلیل سفارش مستقیم از نمایندگی کارخانه، با هزینه کمتری صورت خواهد گرفت.

خرید آمپرمتر کلمپی

خرید آمپر مترکلمپی، برای افراد و شرکت‌هایی که در صنایع مختلف فعالیت دارند، بسیار ضروری است. در انتخاب آمپر متر کلمپی، بهتر است به مواردی مانند دقت اندازه‌گیری، قابلیت های اتصال، قابلیت تنظیم و … توجه کنید. همچنین، خرید از فروشگاه‌های معتبر و با تجربه، مانند فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، باعث اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب محصولات خواهد شد.

ورود/ثبت نام
Search
تماس با پشتیبانی
گفتگو در واتس آپ

بازرسی خطوط لوله