دستگاه و تجهيزات بازرسی چشمی VT

کیف کامل تجهیزات بازرسی چشمی

تجهیزات بازرسی شرایط محیطی

لوکس متر پیشرفته مدل TES-1339

تجهیزات بازرسی شرایط محیطی

لوکس متر دیتالاگر دار مدل TES-1336A

تجهیزات بازرسی شرایط محیطی

لوکس متر دیجیتال بنتک مدل GM1010

تجهیزات بازرسی شرایط محیطی

لوکس متر مدل KIMO LX200

تجهیزات بازرسی شرایط محیطی

لوکس متر مدل TES-1332A کمپانی TES تایوان

تجهیزات بازرسی شرایط محیطی

لوکس متر مدل TES-1337B کمپانی TES تایوان

تجهیزات بازرسی شرایط محیطی

نور سنج دیجیتال تستو مدل testo 540

لوکس متر و نورسنچ دو محصول مهم از دسته بندی وسایل بازرسی جوش میباشد. با استفاده از این ابزار ها جهت تست جوش، می توانید به راحتی و با دقت بالا نور را در محیط های صنعتی اندازه گیری کنید. در واقع جهت انجام فرآیند بازرسی چشمی جوش از تجهیزاتی مانند نورسنج استفاده بسیاری میشود. با ارائه برندهای برجسته در زمینه تولید تجهیزات بازرسی صنعتی در این فروشگاه آنلاین، به راحتی میتوانید محصول مورد نظر خود را در انتخاب کنید.

نور سنج

اگر شما به دنبال یک محصول با کیفیت برای بازرسی و تست نور در مصارف صنعتی هستید، محصول لوکس متر نور سنج جهت تست جوش می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد. این محصول با طراحی منحصر به فرد و قابلیت های خارق العاده ای که دارد، به شما کمک می کند تا به راحتی و با دقت بالا نور را در محیط های صنعتی کنترل کنید.

تجهیزات بازرسی چشمی جوش

بازرسی چشمی جوش یک فرآیند حیاتی در صنعت است که به منظور بررسی و ارزیابی جوش های صورت گرفته در قطعات صنعتی انجام می شود. برای این منظور، خرید تجهیزات بازرسی چشمی جوش بسیار حائز اهمیت میباشد.  محصولاتی مانند لوکس متر نور سنج تست جوش، ابزارهایی هستند که به صورت گسترده در این فرآیند استفاده می شوند.

برند های نورسنج

این فروشگاه آنلاین برند های بسیاری را از کشور های مختلف برای ارائه محصولات خود به مشتریان خود دارد. برند های TES، وینتکت، TESTO و KIMO از کشور های تایوان، آلمان، چین و هلند به عنوان برندهای برجسته در زمینه تولید تجهیزات بازرسی صنعتی شناخته شده اند. با ارائه این برندها، فروشگاه آنلاین ما به شما اطمینان می دهد که محصولاتی با کیفیت بالا و قابل اعتماد را به شما ارائه می دهد.