خانه
محصولات
تماس باما
جستجو

بروسکوپ / ویدئوسکوپ

این دسته بندی برای خرید دستگاه ویدئو بروسکوپ صنعتی از برند های معتبری مانند المپیوس ایجاد شده است. این تجهیزات یکی از مهمترین محصولات از دسته بندی دستگاه بررسی چشمی VR میباشند. ویدئوسکوپ به کاربران امکان مشاهده داخلی سطوح و ماشین آلات را می دهد. در واقع این محصول دارای تجهیزاتی است که برای بازرسی های خاص مورد استفاده قرار میگیرد. این فروشگاه آنلاین، نمایندگی برند تایم، HTI، المپیوس و CEM از کشور های ژاپن و چین برای این محصولات است.

بروسکوپ چیست؟

بروسکوپ صنعتی یک ابزار بازرسی است که از یک لوله بلند و نازک با یک دوربین در انتهای آن تشکیل شده است. این ابزار برای مشاهده مناطقی که غیرقابل دسترسی هستند یا به راحتی قابل مشاهده نیستند استفاده می شود. بروسکوپ ها در طیف گسترده ای از صنایع استفاده می شوند، از جمله تعمیرات خودرو، ساخت و ساز و پزشکی.

انواع مختلف بروسکوپ

چند نوع مختلف بروسکوپ وجود دارد، هر کدام با کاربردهای خاص خود. برخی از انواع رایج بروسکوپ عبارتند از:

 • بروسکوپ های سخت
 • بروسکوپ های انعطاف پذیر
 • بروسکوپ های دیجیتال

نحوه استفاده از بروسکوپ

برای استفاده از بروسکوپ، باید آن را به یک دوربین یا منبع نور متصل کنید. سپس باید لوله بروسکوپ را به داخل منطقه ای که می خواهید مشاهده کنید وارد کنید. پس از آن، می توانید از دوربین یا منبع نور برای مشاهده منطقه استفاده کنید.

کاربردهای بروسکوپ در صنعت

بروسکوپ ها در طیف گسترده ای از صنایع استفاده می شوند، از جمله:

 • تعمیرات خودرو
 • ساخت و ساز

مزایا استفاده از بروسکوپ در صنایع

 • برای مشاهده مناطقی که غیرقابل دسترسی هستند یا به راحتی قابل مشاهده نیستند استفاده شوند.
 • برای تشخیص مشکلات در مراحل اولیه استفاده شوند.
 • برای انجام تعمیرات و نگهداری بدون نیاز به باز کردن دستگاه استفاده شوند.

خرید بروسکوپ

اگر به دنبال یک ابزار بازرسی قدرتمند و همه کاره هستید،  خرید بروسکوپ گزینه ای عالی است. بروسکوپ ها می توانند در طیف گسترده ای از صنایع استفاده شوند و مزایای زیادی را ارائه می دهند.

قیمت بروسکوپ صنعتی

قیمت بروسکوپ صنعتی در فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجارت با توجه به عوامل مختلفی مانند برند، کیفیت ساخت، رزولوشن دوربین، و قابلیت‌های اضافی، متفاوت است. به طور کلی، قیمت بروسکوپ‌های صنعتی بسیار متغیر میباشد. با این حال ما تمام سعی خود را برای ثابت نگه داشتن هزینه ها خواهیم کرد.

در این فروشگاه، انواع بروسکوپ‌های صنعتی از برندهای معتبر دنیا مانند المپیوس، فیسکر، و هانیول با قیمت‌های رقابتی عرضه می‌شوند. برای اطلاع از قیمت دقیق بروسکوپ مورد نظر خود، می‌توانید با کارشناسان فروش فروشگاه تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت بروسکوپ صنعتی

عوامل مختلفی بر قیمت بروسکوپ صنعتی تاثیر می‌گذارند، از جمله:

 • برند: بروسکوپ‌های صنعتی از برندهای معتبر معمولاً قیمت بالاتری نسبت به برندهای ناشناخته دارند.
 • کیفیت ساخت: بروسکوپ‌های صنعتی با کیفیت ساخت بالا معمولاً قیمت بیشتری دارند.
 • طول لوله: بروسکوپ‌های با طول لوله بیشتر معمولاً قیمت بالاتری دارند.
 • رزولوشن دوربین: بروسکوپ‌های با رزولوشن دوربین بالاتر معمولاً قیمت بیشتری دارند.
 • قابلیت‌های اضافی: بروسکوپ‌هایی که دارای قابلیت‌های اضافی مانند نورپردازی، زوم اپتیکال، و ضبط تصویر و فیلم هستند معمولاً قیمت بالاتری دارند.

نحوه خرید بروسکوپ صنعتی از فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجارت :

برای خرید و سفارش بروسکوپ صنعتی از فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجارت، می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش، اقدام کنید. پس از انتخاب بروسکوپ مورد نظر خود، می‌توانید آن را به صورت آنلاین سفارش داده و یا جهت دریافت مشاوره رایگان با ما ارتباط برقرار نمایید.

بروسکوپ

برخی از افراد ممکن است با شنیدن کلمه  بروسکوپ دچار سردرگمی شوند. در واقع تجهیزات دوربین بازرسی ویدئو بروسکوپ گاهی با نام ویدئوسکوپ نیز شناخته میشوند.شما میتوانید پیش خرید دستگاه ویدئو بروسکوپ صنعتی و پرتابل اطلاعات این محصولات را در صفحه هر محصول مشاهده کنید .

ویدئوسکوپ

ویدئوسکوپ صنعتی، یکی از محصولات مهم در فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجرات است. این تجهیزات در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، هوافضا، نفت و گاز، ساختمان سازی و … استفاده می شود. با استفاده از این محصول، کاربران می توانند به راحتی داخل سطوح را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنند که هیچ نقصی در سطح وجود ندارد.

بروسکوپ پرتابل

دستگاه بروسکوپ پرتابل نیز یکی دیگر از دستگاه های بازرسی صنعتی است که به کاربران امکان مشاهده داخلی سطوح و ماشین آلات را در هر جایی که به آن نیاز دارند، می دهد. این محصول دارای یک دوربین با کیفیت بالا است که قابلیت ضبط ویدئو و عکس را نیز داراست. در فروشگاه آنلاین ما، برندهای معتبری همچون تایم گروپ، HTI و المپیوس از کشور ژاپن برای این محصولات ارائه می شوند.

بنابراین، اگر به دنبال تجهیزات بازرسی صنعتی با کیفیت بالا هستید، دستگاه های بروسکوپ برازنده تجارت میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. دستگاه های بروسکوپ فروشگاه آنلاین ما، شامل دستگاه های بروسکوپ پرتابل و صنعتی می شود و از برندهای معروف جهانی هستند.

ورود/ثبت نام
Search
تماس با پشتیبانی
گفتگو در واتس آپ

بازرسی خطوط لوله