خانه
محصولات
تماس باما
جستجو

مولتی متر

مولتی متر

مولتی متر از دستگاه های پر کاربرد تجهیزات تست الکتریکی میباشد. این دستگاه قادر به اندازه گیری مواردی مهم استفاده میشود. در واقع مولتی متر، یکی از ابزارهای مهم و ضروری در صنایع مختلف است که برای اندازه‌گیری ولتاژ، جریان الکتریکی و مقاومت استفاده می‌شود. این دستگاه با قابلیت اندازه‌گیری در حالت AC و DC، با دقت بالا و قابلیت اتصال به کامپیوتر، برای کاربران حرفه‌ای و صنعتی بسیار مناسب است.

لازم به ذکر است که فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجارت، نمایندگی برند فلوک از کشور آمریکا میباشد. این تجهیزات بسیار دقیق بوده و دوام بالایی دارند.

مولتی متر دیجیتال

محصولات مولتی متر دیجیتال برای نمایش نتایج از یک صفحه دیجیتال استفاده میکنند. در واقع به دلیل نمایش به صورتت عدد دقیق میتوان گفت که دقت اندازه گیری این تجهیزات بسیار بالاتر از نوع خود میباشد. با این حال قیمت خرید مولتی متر دیجیتال نسبت به آنالوگ مقداری متفاوت است.

خرید مولتی متر

در خرید مولتی متر، به مواردی مانند دقت اندازه‌گیری، قابلیت اتصال به کامپیوتر، قابلیت تنظیم و … توجه کنید. همچنین، خرید از فروشگاه‌های معتبر و با تجربه، مانند فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، باعث اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب محصولات خواهد شد. همچنین، در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، بهتر است از فروشگاه‌هایی با خدمات پس از فروش مناسب استفاده کنید.

مرکز فروش مولتی متر در تهران

تهیه مولتی متر به دلیل اهمیت اطلاعات نمایشی آن برای انجام تست های بازرسی الکترونیکی ، بسیار با مهم است. لذا باید این تجهیزات را از نمایندگی فروش برند های معتبر در ایران تهیه نمود. فروشگاه و شرکت برازنده تجارت،  فروش مولتی متر برای برند های شناخته شده جهان در تهران و ایران میباشد.  علاوه بر این مورد، سفارش این تجهیزات از نمایندگی، هزینه کمتری در بر خواهد داشت.

خرید مولتی متر کلمپی

خرید مولتی متر کلمپی ( انبری ) به دلیل سهولت در استفاده و دوام بالا در بعضی از مصارف بسیار رواج دارد. عملکرد این تجهیزات تفاوت چندانی با مولتی متر های دیگر نداشته و نتیجه در انتها یکسان است.

قیمت مولتی متر

قیمت مولتی متر، بسته به نوع و قابلیت‌های دستگاه، متفاوت است. در فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، مولتی مترهای مختلف با قیمت‌های مناسب و باورنکردنی عرضه می‌شوند. همچنین، با توجه به تخفیفات و پیشنهادات ویژه فروشگاه، قیمت مولتی متر برای خریداران بسیار مناسب خواهد بود.

ورود/ثبت نام
Search
تماس با پشتیبانی
گفتگو در واتس آپ

بازرسی خطوط لوله