خانه
محصولات
تماس باما
جستجو

دسته: رطوبت سنج

در این قسمت مشاهده قیمت و خرید رطوبت سنج و دما سنج امکان پذیر است، دو محصول مهم در صنعت و پزشکی هستند که به شما اجازه می‌دهند دما و رطوبت محیط را اندازه‌گیری کنید. با استفاده از این دستگاه‌ها، می‌توانید به راحتی دمای محیط را اندازه‌گیری کرده و برای کاربردهای مختلف به کار ببرید. این دستگاه‌ها برای کاربردهای صنعتی، پزشکی و خانگی بسیار مفید هستند.

دستگاه رطوبت سنج

خرید رطوبت سنج برای اندازه گیری میزان رطوبت موجود در هوا مورد استفاده قرار میگیرد. با این حال برخی از این تجهیزات برای رطوبت موجود در جامدات مانند خاک مورد استفاده قرار میگیرند. رطوبت سنج ها انواع مختلفی دارند، اما همه آنها از یک اصل اساسی استفاده می کنند: آنها میزان تبخیر یا جذب آب را اندازه گیری می کنند.

کاربرد های دستگاه رطوبت سنج شامل :

 • نظارت بر کیفیت هوا
 • اندازه گیری رطوبت خاک
 • نظارت بر رطوبت مواد غذایی
 • اندازه گیری رطوبت در انبارها و مخازن
 • اندازه گیری رطوبت در محصولات کشاورزی

توجه داشته باشید که این تجهیزات برای طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند، قیمت خرید رطوبت سنج در هر یک از آن ها متفاوت است. در زیر برخی از این محصولات نام برده شده است.

دماسنج دیجیتال

برخلاف انواع ساده آن، محصول دماسنج دیجیتال بیشتر در موارد صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. این تجهیزات با استفاده از یک صفحه نمایش قادر به نمایش دقیقتر اعداد بوده و از این رو کاربرد بیشتری نسبت به تجهیزات مشابه دیگر دارند. از طرفی خرید دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال به دلیل توانایی ذخیره سازی داده ها به تعداد مشخص بسیار کاربرد دارد. خرید دماسنج دیجیتال به دلیل نمایش بهتر نتایج بسیار محبوب میباشد. این تجهیزات که اغلب توانایی ذخیره سازی نتایج را در خود دارند کاربرد فراوانی خواهند داشت.

دماسنج محیطی

دماسنج محیطی، یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت و خانگی است. با استفاده از این دستگاه، می‌توانید دمای محیط را با دقت بالا اندازه‌گیری کنید. این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا دمای محیط را در فواصل زمانی مختلف اندازه‌گیری کنید و به راحتی تغییرات دما را پیگیری کنید.

دماسنج قلمی

دماسنج قلمی، یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت و پزشکی است. با استفاده از این دستگاه، می‌توانید دمای اشیا و محیط را با دقت بالا اندازه‌گیری کنید. این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا به راحتی دمای اشیا را در فواصل زمانی کوتاه اندازه‌گیری کنید. لازم به ذکر است که، خرید رطوبت سنج و دماسنج قلمی به دلیل سادگی در استفاده، کاربرد فراوانی دارد.

رطوبت سنج خاک

رطوبت سنج خاک یک دستگاه اندازه گیری است که میزان رطوبت را در خاک اندازه گیری می کند. رطوبت سنج های خاک انواع مختلفی دارند، اما همه آنها از یک اصل اساسی استفاده می کنند: آنها میزان جذب آب را توسط خاک اندازه گیری می کنند. خرید رطوبت سنج خاک برای گلخانه ها و صنایع کشاورزی کاربرد فراوانی دارد.

رطوبت سنج های خاک برای طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند، از جمله:

 • آبیاری گیاهان
 • نظارت بر سلامت گیاهان
 • اندازه گیری میزان رشد گیاهان
 • اندازه گیری میزان مواد مغذی موجود در خاک

رطوبت سنج گلدان

رطوبت سنج گلدان یک دستگاه اندازه گیری است که میزان رطوبت را در گلدان اندازه گیری می کند. رطوبت سنج های گلدان انواع مختلفی دارند، اما همه آنها از یک اصل اساسی استفاده می کنند: آنها میزان جذب آب را توسط گلدان اندازه گیری می کنند. همان طور که از اسم این محصولات پیداست، خرید رطوبت سنج گلدان برای پرورش گل های خانگی میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

رطوبت سنج های گلدان برای طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند، از جمله:

 • آبیاری گیاهان
 • نظارت بر سلامت گیاهان
 • اندازه گیری میزان رشد گیاهان
 • اندازه گیری میزان مواد مغذی موجود در خاک

قیمت رطوبت سنج

قیمت رطوبت سنج ها بسته به نوع، ویژگی ها و سازنده متفاوت است. رطوبت سنج های ساده معمولاً ارزان هستند، در حالی که رطوبت سنج های پیشرفته تر می توانند گران باشند.

خرید رطوبت سنج

رطوبت سنج ها را می توان از فروشگاه های سخت افزار، فروشگاه های باغبانی و فروشگاه های آنلاین خریداری کرد. هنگام خرید رطوبت سنج، مهم است که نوع، ویژگی ها و سازنده را در نظر بگیرید. لازم به ذکر است که این محصولات انواع مختلفی دارد. در ادامه سعی شده که تمامی زیر دسته ها را برای شما معرفی نماییم.

رطوبت سنج دیجیتال

پیش از خرید رطوبت سنج دیجیتال بهتر است بدانید که این تجهیزات، دقیق ترین نوع رطوبت سنج می باشند. آنها از یک سنسور الکترونیکی برای اندازه گیری میزان رطوبت استفاده می کنند. رطوبت سنج های دیجیتال معمولاً گران تر از رطوبت سنج های آنالوگ هستند، اما دقت آنها بیشتر است.

قیمت دماسنج دیجیتال

قیمت دماسنج دیجیتال، به دلیل نوع، کیفیت و برند محصول، متفاوت است. در فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، دماسنج‌های با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می‌شود. همچنین، با توجه به نوع محصول، می‌توانید دماسنج‌های قلمی یا دیجیتال را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در نمایندگی و فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، برای قیمت خرید دماسنج و رطوبت سنج دیجیتالی ارزان تر از سایرین میباشد.

رطوبت سنج اتوماتیک

رطوبت سنج اتوماتیک دستگاهی است که میزان رطوبت هوا را به صورت خودکار اندازه گیری می کند. این دستگاه ها معمولاً در محیط های صنعتی، تجاری و حتی خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید رطوبت سنج اتوماتیک

هنگام خرید رطوبت سنج اتوماتیک باید به عوامل مختلفی توجه کنید تا دستگاهی مناسب برای نیازهای خود خریداری کنید. در این مقاله به برخی از نکات مهم در خرید رطوبت سنج اتوماتیک می پردازیم.

خرید دماسنج و رطوبت سنج

دماسنج و رطوبت سنج، دستگاه هایی هستند که هم دما و هم رطوبت را اندازه گیری می کنند. این تجهیزات برای طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند، از جمله:

 • نظارت بر کیفیت هوا
 • اندازه گیری رطوبت خاک
 • نظارت بر رطوبت مواد غذایی
 • اندازه گیری رطوبت در انبارها و مخازن
 • اندازه گیری رطوبت در محصولات کشاورزی

دماسنج و رطوبت سنج

خرید محصولات دماسنج و رطوبت سنج به دلیل اهمیت دقت اندازه گیری آنها بهتر است با توجه به برند و کیفیت آن انجام گیرد. در فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجارت، برندهای معتبری مانند بنتک، فلوک و testo را از کشورهای آمریکا ، آلمان و چین برای دماسنج و رطوبت سنج ارائه می‌دهد. با خرید از فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، مطمئن باشید که بهترین کیفیت و قیمت را دریافت خواهید کرد.

دماسنج صنعتی

دماسنج و رطوبت سنج صنعتی، دو محصول بسیار مهم در صنعت هستند. با این حال در بسیاری از موارد یک دستگاه هر دو مورد را اندازه گیری مکند. همان طور که از نام آن مشخص است، این تجهیزات در صنایع کاربرد بسیاری دارند. این محصول به دلیل ویژگی هایی که ارائه میدهد حتی میتواند برای کنترل کیفی محصولات نیز استفاده گردد.

رطوبت سنح صنعتی

با خرید رطوبت سنج صنعتی، می‌توانید رطوبت محیط را اندازه‌گیری کرده و به راحتی تغییرات آن‌ها را پیگیری کنید. این تجهیزات برای کاربردهای مختلف در صنعت، به خصوص در صنایع غذایی، دارویی و الکترونیکی بسیار مفید هستند.

در لیست زیر تحهیزات مرتبط با این محصول آورده شده است :

دیتالاگر دما

ورود/ثبت نام
Search
تماس با پشتیبانی
گفتگو در واتس آپ

بازرسی خطوط لوله