خانه
محصولات
تماس باما
جستجو

ویوور

محصول وویور یک دستگاه تفسیر فیلم رادیوگرافی صنعتی است که برای تشخیص خطاهای ناشی از تولید، حمل و نقل و استفاده از مواد و محصولات صنعتی استفاده می شود. این محصولات زیر مجموعغه دسته بندی تجهیزات رادیوگرافی صنعتی میباشند.

وویور تفسیر کننده فیلم رادیوگرافی

با استفاده از دستگاه وویور تفسیر فیلم رادیوگرافی صنعتی، تصاویر رادیوگرافی می توانند به سرعت تحلیل شوند و هر گونه خطا و نقص را به راحتی شناسایی کنند. این محصولات برای نمایش فیلم رادیوگرافی صنعتی استفاده میشوند.

فیلم رادیوگرافی صنعتی

فیلم رادیوگرافی صنعتی یک روش غیر مخرب برای تشخیص خطاهای صنعتی است که با استفاده از پرتو X و گاما، تصاویر قطعات صنعتی را تولید می کند. این روش به عنوان یک روش سریع و دقیق برای تشخیص خطاهای صنعتی شناخته شده است. این محصول نیز توسط داروی ظهور و ثبوت ظاهر میشود. که در نتیجه با محصولات دستگاه ویوور تفسیر کننده فیلم رادیوگرافی صنعتی، مشکلات قطعه آشکار میشود.

داروی ظهور و ثبوت

داروی ظهور و ثبوت رادیوگرافی صنعتی یکی از داروهای پایدار و معتبر در صنعت است که برای تصویربرداری قطعات صنعتی استفاده می شود. این دارو به راحتی قابل دسترس است و به عنوان یک روش غیر مخرب برای تشخیص خطاهای صنعتی، بسیار محبوب است.

رادیومتر

از دیگر تجهیزاتی که در رابطه با دستگاه وویور میباشد، رادیومتر محیطی است. این تجهیزات یک دستگاه پایش محیط است که برای اندازه گیری سطح اشعه های گاما و بتا در محیط های صنعتی استفاده می شود. این دستگاه به عنوان یکی از ابزارهای اصلی در کنترل اشعه های گاما و بتا در محیط های صنعتی شناخته شده است.

ورود/ثبت نام
Search
تماس با پشتیبانی
گفتگو در واتس آپ

بازرسی خطوط لوله