خانه
محصولات
تماس باما
جستجو

گوس متر

این دسته بندی جهت اطلاع از مشخصات قیمت و خرید گوس متر یا تسلا متر ایجاد شده است. این تجهیزات یکی از ابزار های پرکاربرد در بین تجهیزات تست الکتریکی میباشد. در این دسته بندی محصولات و تجهیزات مغناطیس سنج را مشاهده میکنیم. در فروشگاه آنلاین برازنده به دلیل وجود نمایندگی برند لوترون و نمایندگی بنتک در آن، میتوانید این دستگاه را با بهترین قیمت و کیفیت دریافت کنید.

گوس متر

محصول تسلامتر یا گوس متر اندازه گیری امواج الکترومغناطیسی را در واحدهای Gauss (G)، milliGauss (mG)، milliTesla (mT) یا microTesla (μT) نمایش می دهد. به طور کلی با خرید محصول تسلامتر می توان میدان های الکترومغناطیسی ثابت (DC) دائمی (زمین کمیاب) مغناطیسی یا دینامیکی (AC) (EMF) یا هر دو را تشخیص داد. بنابراین، بررسی مشخصات یک گاوس متر قبل از خرید برای اطمینان از مناسب بودن برای کاربرد مورد نظر مهم است.

آهنرباهای دائمی نئودیمیم (NdFeB) از قوی ترین و پرکاربردترین آهنرباهای جهان هستند. هنگام آزمایش آهنرباهای ساخته شده از نئودیمیم یا سایر عناصر کمیاب، به یک گازسنج یا مغناطیس سنج با قابلیت اندازه گیری میدان های مغناطیسی DC نیاز است. که در این مورد خرید تسلامتر میتواند به شما کمک بزرگی در اندازه گیری دقیق میدان مغناطیسی محیط میکند.

بهترین برند تسلامتر

فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، برند‌های معتبری مانند بنتک و لوترون را از کشورهای چین و تایوان برای ارائه محصولات خود به مشتریان انتخاب کرده است. این برندها با داشتن تجربه و تخصص در زمینه تولید محصولات سلامتی، به مشتریان فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، اطمینان و اعتماد به نسبت به کیفیت محصولات ارائه شده را می‌دهند.

خرید تسلامتر

با خرید تسلامتر از فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، می‌توانید به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به انجام ععملیات تست و اندازه گیری میدان مغناطیسی محیط بپردازید. این محصولات به صورت های دیجیتال و آنالوگ در برند های مختلف عرضه میشوند.

تسلامتر یک دستگاه اندازه گیری است که برای اندازه گیری قدرت میدان الکتریکی استفاده می شود. این دستگاه ها در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند، از جمله ایمنی صنعتی، تست الکتریکی و تحقیق.

خرید emf meter

پیش از خرید توجه داشته باشید که EMF meter همان میدان سنج مغناطیسی یا گوس متر میباشد. همان طور که گفته شد، به دلیل ویژگی های این دستگاه، خرید emf meter یک راه عالی برای اطمینان از ایمنی محیط شما است. این دستگاه ها می توانند برای اندازه گیری قدرت میدان الکترومغناطیسی (EMF) استفاده شوند، که می تواند ناشی از منابع مختلفی مانند خطوط برق، رایانه ها و تلفن های همراه باشد.

قیمت تسلامتر

قیمت تسلامتر مانند دستگاه emf بسته به ویژگی ها و مشخصات دستگاه متفاوت است. با این حال، در بسیاری از موارد، می توانید یک دستگاه EMF با کیفیت بالا را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنید.

در فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجارت، ما طیف گسترده ای از گوس متر و میدان سنج را با قیمت های رقابتی ارائه می دهیم. ما همچنین مشاوره حرفه ای را برای کمک به شما در انتخاب دستگاه مناسب برای نیازهای شما فراهم کرده ایم.

ورود/ثبت نام
Search
تماس با پشتیبانی
گفتگو در واتس آپ

بازرسی خطوط لوله