خانه
محصولات
تماس باما
جستجو

فشار سنج

در این دسته بندی سایت میتوانید قیمت فشار سنج تفاضلی و دیجیتالی و مانومتر های صنعتی و گیج فشار صنعتی را مشاهده کنید و در صورت تمایل برای خرید فشارسنج اقدام نمایید. این تجهیزات یکی از محصولات پر کاربرد در صنایع مختلف است که برای اندازه گیری فشار در دستگاه ها و تجهیزات مختلف به کار می رود. این محصولات با توجه به نوع کاربرد، به صورت دیجیتالی یا آنالوگ تولید می شوند. فشار سنج صنعتی با قابلیت اندازه گیری فشارهای مختلف، به عنوان یکی از محصولات حیاتی در صنعت شناخته می شود. یکی از محصولات مرتبط با این دستگاه، تجهیزات نشت یاب گاز است.

فشار سنج تفاضلی

فشارسنج یا گیج فشار تفاضلی یک نوع فشار سنج است . خرید این محصول برای اندازه گیری فشار تفاضلی در دو نقطه مختلف کاربرد دارد. این محصول با توجه به نوع استفاده، به صورت دیجیتالی یا آنالوگ تولید می شود.

فشار سنج دیجیتالی

بدون در نظر گرفتن قیمت، خرید فشارسنج یا گیج فشار دیجیتالی صنعتی از نظر دقت بالا و قابلیت اندازه گیری فشارهای مختلف به متخصصین توصیه میشود. این تجهیزات به عنوان یکی از محصولات محبوب، مورد توجه قرار گرفته است. این محصول با داشتن نمایشگر دیجیتال، به راحتی قابل خواندن است و با توجه به نوع کاربرد، قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف است. همچنین، فشار سنج دیجیتالی صنعتی با دقت بالا، به عنوان یکی از محصولات پر کارایی در صنایع مختلف شناخته می شود.

مانومتر گیج فشار

این عبارت نام دیگر این محصول است. همان طور که گفته شد، خرید مانومتر گیج فشار برای اندازه گیری فشار گاز در دستگاه ها و تجهیزات مختلف به کار می رود. این محصول با توجه به نوع کاربرد، به صورت دیجیتالی یا آنالوگ تولید می شود. مانومتر گیج فشار با قابلیت اندازه گیری فشارهای مختلف، به عنوان یکی از محصولات حیاتی در صنعت شناخته می شود.

خرید گیج فشار

جهت خرید فشارسنج صنعتی یا همان گیج فشار بهتر است آن را از فروشگاه های تخصصی تهیه کنید. با توجه به نوع کاربرد، فشار سنج به صورت دیجیتالی یا آنالوگ تولید می شود. خرید هر یک از انواع این تجهیزات دارای قیمت متفاوت نسبت به یکدیگر میباشند.

قیمت گیج فشار

پیش از خرید توجه داشته باشید که ، قیمت گیج فشار یا همان فشارسنج صنعت در  نمایندگی و فروشگاه آنلاین برازنده تجارت کمتر از سایرین است. این فروشگاه نمایندگی برند بنتک ، نمایندگی برند TES، و برند لوترون از کشور های چین و تایوان برای این محصولات است. البته به طور کلی قیمت فشار سنج در فروشگاه تجهیزات بازرسی برازنده تجارت، با توجه به نوع کاربرد و نوع محصول، متفاوت است. به دلیل کیفیت بالای این محصولات و قابلیت استفاده در صنایع مختلف، در کنار قیمت مناسب آن، خرید فشار سنج از فروشگاه برازنده تجارت، به عنوان یکی از بهترین گزینه ها به شما پیشنهاد می شود.

ورود/ثبت نام
Search
تماس با پشتیبانی
گفتگو در واتس آپ

بازرسی خطوط لوله