خانه
محصولات
تماس باما
جستجو

صوت سنج

جهت خرید صوت سنج یا دسیبل سنج توجه داشته باشید که این تجهیزات یکی از محصولات مهم در صنعت ساختمان و پزشکی میباشد. این محصول به شما اجازه می‌دهد شدت صدا را اندازه‌گیری کنید. با استفاده از دستگاه دسیبل متر، می‌توانید به راحتی میزان صدای محیط را اندازه‌گیری کرده و برای کاربردهای مختلف به کار ببرید. صوت سنج دیجیتال نسبت به صدا سنج قدیمی، دارای دقت بالاتر و قابلیت ذخیره‌سازی داده‌های بیشتر است.

صوت سنج

صوت سنج یا صدا سنج (دسیبل متر ) فروشگاه برازنده تجارت ، دارای دقت بالاتر و قابلیت ذخیره‌سازی داده‌های بیشتر است. همچنین، این دستگاه‌ها دارای صفحه نمایش بزرگ و قابل خواندن هستند و به راحتی می‌توانید اطلاعات را مشاهده کنید. صوت سنج دیجیتال، برای کاربردهای مختلف در صنعت، ساختمانی و پزشکی بسیار مفید است.

خرید صدا سنج

جهت خرید صدا سنج در این بخش میتوانیتد پس از مشاهده جزئیات تجهیزات در هر یک از صفحات محصول، با تماس تلفنی اقدام به خرید و سفارش خود نمایید. کارشناسان ما ضمن ثبت سفارش شما ، میتوانند جهت خرید تجهیزات شما را راهنمایی کنند. پیش از خرید بهتر است با نام های دیگر این محصول آشنایی داشته باشید.

دستگاه اندازه گیری صدا

صوت سنج با استفاده از میکروفون، شدت صدای محیط را اندازه‌گیری می‌کند. این دستگاه با استفاده از فرکانس‌های مختلف، صدای محیط را تجزیه و تحلیل می‌کند و به شما اطلاعات دقیقی درباره شدت صدا و فرکانس آن را ارائه می‌دهد.

صدا سنج

صدا سنج یا همان صداسنج یکی دیگز از اسامی این محصولات میباشد که معمولا در بین مخاطبین بیشتر شناخته است. همان طور که گفته شد این تجهیزات دسیبل محیط را اندازه گیری کرده و برای کنترل برخی موارد در صنایع مورد استفاده قرار میگیرد.

دسیبل متر

دسیبل متر یا نویز دوزیمتر، همان دستگاه صدا سنج میباشد. خرید این محصولات به دلیل اهمیت در صنعت و ساختمانی استفاده بسیاری در این زمینه ها دارد. با استفاده از این دستگاه، می‌توانید شدت نویز محیط را اندازه‌گیری کرده و به راحتی تغییرات آن را پیگیری کنید. دسیبل متر برای حفظ سلامت کارکنان در محیط‌های نویزی بسیار مهم است و به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی سطح نویز را کنترل کنید.
در زیر یکی از مهمترین این محصولات نام برده شده است.

صوت سنج tes

جهت خرید صوت سنج برند tes بهتر است بدانید که این تحهیزات یکی از محصولات با کیفیت و دقت بالا در بازار است. این دستگاه دارای صفحه نمایش بزرگ و قابل خواندن است و به شما امکان می‌دهد تا به راحتی شدت صدای محیط را اندازه‌گیری کنید. همچنین، صوت سنج یا صدا سنج برند tes دارای قابلیت ذخیره‌سازی داده‌ها و اتصال به کامپیوتر است که به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی اطلاعات را ذخیره و تحلیل کنید. در ادامه به بررسی اسامی این محصول خواهیم پرداخت.

سفارش صوت سنج

سفارش و خرید صوت سنج ( یا همان صدا سنج ) به دلیل اهمیت مقادیر نتایج در این تجهیزات بسیار اهمیت دارد. فروشگاه آنلاین تجهیزات بازرسی برازنده تجارت، برندهای معتبری مانند بنتک، TES و testo را از کشورهای چین، تایوان و آلمان برای صوت سنج ارائه می‌دهد. با خرید از فروشگاه آنلاین برازنده تجارت، مطمئن باشید که بهترین کیفیت و قیمت را دریافت می‌کنید.
ورود/ثبت نام
Search
تماس با پشتیبانی
گفتگو در واتس آپ

بازرسی خطوط لوله